Specjalista ds. Rekrutacji

Jesteś osobą lubiącą pracę z ludźmi? Komunikatywną, potrafiącą szybko rozwiązywać problemy? Posiadasz doświadczenie, jako rekruter? Szukamy właśnie Ciebie! Poszukujemy osoby, która chciałaby zasilić grono Job Invest!

Więcej szczegółów

Region

's-Hertogenbosch

Liczba godzin

36 - 40 godzin

OFERTA PRACY

Jesteśmy częścią Job Investment Group, holenderską agencją pracy otwartą na człowieka i jego oczekiwania. Kiedy zostaniesz naszym nowym kolegą, będziesz pracował w młodym i dynamicznym zespole złożonym z 50 pracowników. Mamy nieformalną atmosferę pracy i trudne środowisko, w którym ludzie ciężko pracują, aby pomóc dziesiątką ludzi w znalezieniu pracy.

ZADANIA

Osoba na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie wewnętrznymi procesami rekrutacyjnymi. Do zadań będzie należało przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, przeszukiwanie zewnętrznych i wewnętrznych baz danych pod kątem potencjalnych kandydatów, analiza CV przesłanych przez kandydatów, weryfikacja kompetencji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, przygotowywanie planingu.

WYMAGANIA

•    doświadczenie na w/w stanowisku
•    porozumiewanie się w języku polskim, angielskim i holenderskim
•    wykształcenie wyższe
•    samodzielność w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
•    elastyczność w dynamicznie zmieniającym się środowsku
•    dobra organizacja pracy

OFERUJEMY

Oferujemy stałą pracę na pełen etat w młodym i ambitnym zespole. Będziesz miał również możliwość udziału w róznych wycieczkach i wspólnych imprezach na terenie Holandii oraz za granicą. Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia. Dodatkowo otrzymasz szansę na dalsze szkolenia.

Jesteś przekonany, że ta oferta pracy jest dla Ciebie?

Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Region

Branża

Zasoby ludzkie - HR

Kontrakt stały