Specjalista ds. Rekrutacji/ Inhouse Recruiter

Jesteś osobą lubiącą pracę w ludźmi? Komunikatywną, potrafiącą szybko rozwiązywać problemy? Posiadasz doświadczenie, jako rekruter? Szukamy właśnie Ciebie! Poszukujemy osoby, która chciałaby zasilić grono Job Invest!

Więcej szczegółów

Region

Tilburg

Liczba godzin

36 - 40 godzin

OFERTA PRACY

  Z łatwoscią nawiązujesz kontakty z ludźmi? Jestes osoba komunikatywną, potrafiącą szybko rozwiązywać problemy? Posiadasz doświadczenie, jako rekruter? Szukamy właśnie Ciebie! Poszukujemy osoby, która chciałaby zasilić grono Job Invest!

ZADANIA

Osoba na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie wewnętrznymi procesami rekrutacyjnymi. Do zadań będzie należało przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, przeszukiwanie zewnętrznych i wewnętrznych baz danych pod kątem potencjalnych kandydatów, analiza CV przesłanych przez kandydatów, weryfikacja kompetencji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, przygotowywanie planingu.

WYMAGANIA

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • porozumiewanie się w języku polskim, angielskim i holenderskim
  • zakwaterowanie w okolicach Tilburg
  • wykształcenie wyższe
  • samodzielność w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • elastyczność w dynamicznie zmieniającym się środowsku
  • dobra organizacja pracy
  • elastyczne podejscie do godzin pracy (poranki/wieczory/weekendy)

OFERUJEMY

Oferujemy stałą pracę na pełen etat w młodym i ambitnym zespole. Będziesz miał również możliwość udziału w róznych wycieczkach i wspólnych imprezach na terenie Holandii oraz za granicą. Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia. Dodatkowo otrzymasz szansę na dalsze szkolenia.

Jesteś przekonany, że ta oferta pracy jest dla Ciebie?

Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Region

Tilburg

Branża

Zasoby ludzkie - HR