Pracownik produkcji przy tekstyliach

Czy jesteś odpowiedzialny, elastyczny i w dobrej kondycji fizycznej? Szukamy właśnie Ciebie! Dla firmy znajdującej się w Tilburgu szukamy pracownika produkcyjnego przy teksyliach.

Więcej szczegółów

Region

Tilburg

Liczba godzin

36 - 40 godzin

OFERTA PRACY

Innofa działa w branży tekstylnej i jest prawdziwą firmą rodzinną, w której istotne jest zadowolenie klienta, jak i pracowników. Nasz klient to innowacyjny, wiodący, i międzynarodowy producent specjalizujący się w dzianinach do materacy, mebli i wnętrz samochodowych.

ZADANIA

Na danym stanowisku jesteś odpowiedzialny za cięcie, pakowanie, etykietowanie i przygotowanie tkanin. Do Twoich obowiązków będzie należało także prowadzenie ewidencji i zapasów.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim
  • dobrakondycja fizyczna
  • jesteś dostępny do pracy na 3 zmiany

OFERUJEMY

  • przejrzystą umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na długi okres czasu
  • przyjazną atmosferę

Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Region

Tilburg

Branża

Productie