Pracownik produkcji

Poszukujesz pracy na produkcji lub przy pakowaniu? Jesteś elastyczny i nie boisz się ciężkiej pracy? Zapoznaj się z tą ofertą pracy. Może właśnie być idealna dla Ciebie.

Więcej szczegółów

Region

Eindhoven

Liczba godzin

36 - 40 godzin

OFERTA PRACY

Poszukujemy pracowników do klienta mieszczącego się w Eindhoven, który jest wiodącą marką w zakresie produkcji, pakowania oraz przepakowywania warzyw i owoców.   ​​​​​​Będziesz odpowiedzialny za kontrolę jakości, pakowanie oraz przepakowywanie produktów.

ZADANIA

  • przetwarzanie zamówień przychodzących
  • sprawdzanie jakości produktów
  • pakowanie / przepakowywanie
  • utrzymanie czystości w miejscu pracy

WYMAGANIA

  • masz wiedzę na temat pracy w środowisku produkcyjnym
  • nie masz problemu z wykonywaniem powtarzających się czynności
  • doświadczenie w branży spożywczej mile widziane
  • elastyczne podejście
  • chęć  pracy w systemie zmianowym oraz dyspozycyjność w weekendy

OFERUJEMY

  • przejrzystą umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w systemie dwuzianowym
  • stawkę: €10,50 brutto

Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Region

Eindhoven

Branża

Productie

Pracownik tymczasowy