Pracownik produkcji

Poszukujesz pracy sam, bądź chciałbyś pracować ze swoim partnerem/partnerka? Dla naszego klienta zajmującego się produkcja kosmetyków poszukujemy pracowników do pracy na produkcji.
Zainteresowani? Zapraszamy do aplikacji!

Więcej szczegółów

Region

Vlijmen

Liczba godzin

36 - 40 godzin

Poziom wykształcenia

LBO
MBO

OFERTA PRACY

Poszukujesz pracy sam, bądź chciałbyś pracować ze swoim partnerem/partnerka? Dla naszego klienta poszukujemy pracowników do pracy na produkcji. Zainteresowani? Zapraszamy do aplikacji!

ZADANIA

Do Twoich obowiązków będzie należała kontrola linii produkcyjnej, sprawdzanie jakości produktów oraz ich pakowanie.

WYMAGANIA

  • ​​​​​​doświadczenie w pracy produkcyjnej mile widziane
  • motywacja
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim
  • dostępność do pracy zmianowej

OFERUJEMY

  • przejrzystąumowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • 40 godzin w tygodniu (możliwość nadgodzin oraz pracy w soboty)
  • 3-zmianowy system pracy
  • stawkę: €9,57brutto na godzinę plus dodatki zmianowe

Jesteśzainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Region

Vlijmen

LBO
MBO

Branża

Productie
Produkcja

Pracownik tymczasowy