Pracownik Magazynu / Operator Wózka Widłowego Bocznego

Czy masz doświadczenie w prowadzeniu wózka wysokiego składowania i porozumiewasz się w języku obcym? Jeśli tak, to szukamy Ciebie! Dla naszego klienta mieszczącego się w Oss szukamy pełonoetatowych pracowników magazynu - operatora wózka widłowego bocznego.

Więcej szczegółów

Region

Oss

Liczba godzin

36 - 40 godzin

OFERTA PRACY

Nasz klient jest sprawdzonym dostawcą usług logistycznych. Usługi obejmują transport, dystrybucję paczek i palet, magazynowanie, kompletację zamówień.

ZADANIA

W tej funkcji jesteś odpowiedzialny za transport na terenie magazynu: odkładanie, wybieranie i przygotowywanie towarów do wysyłki wózkiem wysokiego składowania.

WYMAGANIA

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego bocznego
  • posiadasz ważny certyfikat
  • porozumiewasz się w języku angielskim bądź holenderskim
  • proaktywność i komunikatywność
  • potrafisz pracować w grupie
  • jesteś otwarty na elastyczne godziny pracy
  • możesz pracować w soboty

OFERUJEMY

  • przejrzystą umowę opartą o holenderskie watunki pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin

Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Region

Oss

Branża

Logistyka

Pracownik tymczasowy