Pracownik magazynu

Czy poszukujesz różnorodnej pracy na magazynie? Posiadasz odpowiednie doświadczenie? Nie zwlekaj! Zaaplikuj na stanowisko: pracownik magazynu do klienta, który znajduję się w Tilburgu.

Więcej szczegółów

Region

Tilburg

Liczba godzin

36 - 40 godzin

Poziom wykształcenia

MBO

OFERTA PRACY

Nasz klient to międzynarodowa firma logistyczna, zlokalizowanego w Tilburgu. Organizacja posiada kilka oddziałów w kraju, jak i za granicą i zajmuje się głównie magazynowaniem i transportem towarów elektronicznych.

ZADANIA

Jako członek zespołu logistycznego będziesz odpowiedzialny, aby wszystkie towary dotarły we właściwe miejsce i czas bez żadnej szkody. W zależności od stanowiska codziennie będziesz pracować z EPT, wózkiem widłowym przednim lub bocznym. Przykładowo będziesz odpowiedzialny za przetwarzanie przychodzącego ładunku, jego rejestrację, sortowanie, użycie skanera oraz ułożenie produktów na palety.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • doświadczenie w obsłudze wózka EPT/przedniego bądź bocznego
  • ważne certyfikaty
  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim
  • zaświadczenie o niekaralności
  • elastyczność jeśli chodzi o godziny pracy

OFERUJEMY

  • przejrzystą umowę opartą o holenderskie warunki pracy
  • odpowiednie wynagrodzenie, w zależności od stanowiska: €10,51– 11,57 brutto
  • dodatek zmianowy
  • dobre warunki pracy oraz profesjonalne i bezpieczne środowisko pracy
  • duża różnorodność pracy
  • pełnoetatowe i długoterminowestanowisko
  • praca w systemie 3-zmianowym
  • wymagająca praca w międzynarodowej firmie

Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Region

Tilburg

MBO

Branża

Logistyka