Pracownik Logistyki

Czy jesteś osobą, która pracuje dokładnie oraz ma elastyczne podejście do pracy? Posiadasz doświadczenie w pracy logistycznej? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ofertę pracy! Dla jednego z naszych wiodących klientów – firmy Elho mieszczącej się w Tilburgu, poszukujemy pracowników na stanowisko: pracownik logistyki.

Więcej szczegółów

Region

Tilburg

Liczba godzin

36 - 40 godzin

Poziom wykształcenia

LBO
MBO

Obowiązki

Jako pracownik magazynu jesteś odpowiedzialny za pakowanie doniczek oraz innych akcesoriów. Przygotowujesz produkty do wysyłki i kontrolujesz wszystko w systemie komputerowym. Jesteś również odpowiedzialny za drukowanie odpowiednich etykiet i sprawdzasz, czy wszystko przebiega bez problemów.

Firma

Elho to odnosząca sukcesy firma rodzinna, z siedzibą w Tilburgu, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji plastikowych doniczek. Firma istnieje od ponad 50 lat i stała się liderem rynku w Europie. Elho dąży do ciągłego ulepszania warunków pracy oraz procesu produkcj. Dlatego Elho poszukaje ludzi z pasją, którzy kochają swoją pracę tak samo jak i oni. Firma daje możliwość pracy w w międzynarodowym zespołe z pozytywną, profesjonalną i przyjemną atmosferą pracy. Jako pracownik magazynu masz możliwośc pracy na pełen etat i różne zmiany.

Oczekiwania

  • Motywacja i chęć do pracy
  • Porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim
  • Umiejetność obsługi komputera oraz scanera
  • Elastyczne podjeście do pracy
  • Umiejętność pracy indywidualnie, jak i w grupie

Oferujemy

  • Stawkę €12,50 brutto (z dodatkami)
  • Dodatek do zwrotu kosztów transportu
  • Wynagordzenie wypłacane cotygodniowo bądź co miesiąc (Ty wybierasz)
  • Przyjazą atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717.

Region

Tilburg

LBO
MBO

Branża

Logistyka