Operator wózka widłowego przedniego

Masz doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego przedniego? Pracujesz skrupulatnie i z dużą dokładnością? Mamy ofertę pracy dla Ciebie! Dla naszego klienta w miejscowości Tiel szukamy operatora wózka widłowego przedniego.

Więcej szczegółów

Region

Tiel

Liczba godzin

36 - 40 godzin

OFERTY PRACY

Nasz klient to profesjonalna i innowacyjna firma z sercem dla ludzi i autentycznymi wartościami holenderskiej firmy rodzinnej. Organizacja oferuje swoje usługi w zakresie rozwiązań logistycznych, transportu, magazynowania, pakowania i doradztwa logistycznego. Wysoka jakość, elastyczność, niezawodność, zrównoważony rozwój i potencjał innowacyjny to kluczowe słowa organizacji.

ZADANIA

Na danym stanowisku korzystając z wózka widłowego przedniego bądź SGT oraz skanera będziesz zbierał zamówienia i przygotowywał je do transportu, sprawdzał jakość i ilość towarów oraz poprawność ich etykietowania.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego przedniego oraz ważny certyfikat
  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim
  • elastyczność, umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • dokładność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • chęć do pracy w systmie 3-zmianowym

OFERUJEMY

  • przejrzystą umowę o pracę
  • stawkę€11,40 brutto + dodatek do zmian13,75%
  • dodatek do zwrotu kosztów za transport
  • pracę w entuzjastycznymi zaangażowanym zespolemagazynowym
  • przyjemnąi nieformalnąatmosferęw pracy

Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Region

Tiel

Branża

Logistyka

Kontrakt stały
Pracownik tymczasowy