Operator wózka widłowego przedniego

Poszukujesz pracy na wózku widłowym przednim? Mamy dla Ciebie ofertę pracy! Dla naszego klienta znajdującego się w Boxtel, który zajmuje się lakierowniem różnych powierzchni poszukujemy operatora wózka widłowego przedniego.

Więcej szczegółów

Region

Boxtel

Liczba godzin

36 - 40 godzin

OFERTA PARCY

Nasz klient to wszechstronna firma zajmująca się obróbką powierzchni. Zapewnia prace w małym i przyjaznym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego.

ZADANIA

Jako kierowca wózka widłowego przedniego jesteś odpowiedzialny za transport wewnętrzny na terenie zakładu, odbiór towarów przychodzących i rozlokowanie ich na odpowiednie działy, załadunek kontenerów.

WYMGANIA

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • ważny certyfikat
  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim
  • umiejętność pracy w grupie

OFERUJEMY

  • przejrzystą umowę opartą o holenderskie warunki pracy
  • ​​​​​​pracę na długi okres czasu
  • 40 godzin w tygodniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę w pracy

Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Region

Boxtel

Branża

Logistyka