Monter koparko – ładowarek / montaż wstępny

Chcesz pracować w znanej na całym świecie i stale rozwijającej się firmie? Koniecznie zapoznaj się z tą oferta!

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta mieszczącego się w miejscowości Oisterwijk, który zajmuje sie projektowaniem oraz produkcją wielofunkcyjnych pojazdów : koparko - ładowarek.

Więcej szczegółów

Region

Oisterwijk

Liczba godzin

36 - 40 godzin

Poziom wykształcenia

MBO

OFERTA PRACY

TOBROCO Machines jest producentem maszyn i sprzętu GIANT od 1996 roku, kiedy otworzyliśmy naszą pierwszą fabrykę w Holandii. Maszyny TOBROCO oferują obecnie jeden z najszerszych profili w branży, w sumie 36 różnych modeli w 40 krajach, zaprojektowanych i zbudowanych przez zespół ponad 200 entuzjastycznych pracowników w naszej nowoczesnej fabryce w Oisterwijk w Holandii.

Dzięki najnowocześniejszej technologii, ciągłym innowacjom i najlepszym komponentom Kubota, Bosch Rexroth i Comer, maszyny i sprzęt GIANT są produkowane z najwyższą starannością, jakością i zaangażowaniem.

ZADANIA

W tej funkcji jesteś odpowiedzialny za prefabrykację elementów ramy, elementów hydrauliki, rozbierania lub gwintowania ramek i wstępnego montażu osi.

WYMAGANIA

•    poszukujemy osób, które potrafią czytać rysunek techniczny, posiadają doświadczenie
     w montażu oraz mają wiedzę z zakresu mechaniki/pneumatyki/hydrauliki
•    porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim

OFERUJEMY

  • stałe zatrudnienie z możliwością przejścia na kontrakt bezpośrednio do firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie od: €2.322,68 brutto (w zależności od doświadczenia)
  • dodatek zmianowy w wysokości 13,3%
  • 27 dni urlopowych + 13 ADV
  • zakwaterowanie oraz ubezpiecznie zdrowotne, jeśli jest to konieczne

Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Region

Oisterwijk

MBO

Branża

Inżynieria

Pracownik tymczasowy