Kontroler jakości na magazynie

Czy zawsze wiesz, jak postępować precyzyjnie i czy jesteś elastyczny? Szukasz przyjemnej i odpowiedzialnej pracy w entuzjastycznym i zaangażowanym zespole magazynowym? Dbasz o szczegóły i jakość ma dla Ciebie znaczenie? Jeśli tak, to ta praca dla Ciebie! Posiadamy otwartą ofertę pracy u naszego klienta mieszczącego się w Tiel na stanowisko kontroler jakości.

Więcej szczegółów

Region

Tiel

Liczba godzin

36 - 40 godzin

Poziom wykształcenia

MBO

OFERTA PRACY

Czy zawsze wiesz, jak postępować precyzyjnie i czy jesteś elastyczny? Szukasz przyjemnej i odpowiedzialnej pracy w entuzjastycznym i zaangażowanym zespole magazynowym? Dbasz o szczegóły i jakość ma dla Ciebie znaczenie? Jeśli tak, to ta praca dla Ciebie! Posiadamy otwartą ofertę pracy u naszego klienta mieszczącego się w Tiel na stanowisko kontroler jakości.

Nasz klient to profesjonalna i innowacyjna firma z sercem dla ludzi i autentycznymi wartościami holenderskiej firmy rodzinnej. Organizacja oferuje swoje usługi w zakresie rozwiązań logistycznych, transportu, magazynowania, pakowania i doradztwa logistycznego. Wysoka jakość, elastyczność, niezawodność, zrównoważony rozwój i potencjał innowacyjny to kluczowe słowa organizacji.

ZADANIA

  • sprawdzanie wszystkich towarów podczas załadunku i rozładunku
  • weryfikacja możliwych uszkodzeń
  • upewnienie się, że towary są przypisane do właściwej lokalizacji
  • przetwarzanie informacje w systemie
  • zapewnienie prawidłowych etykiet na towarach
  • przeprowadzanie inwentaryzacji

WYMAGANIA

  • mile widziane doświadczenie na podobym stanowisku
  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim
  • nastawienie na jakość, dokładność
  • elastyność, jeśli chodzi o godziny pracy

OFERUJEMY

  • przejrzystą umowę o pracę
  • atrakcyjną stawkę + dodatki do zmian
  • dodatek do zwrotu kosztów za transport
  • pracę w entuzjastycznym i zaangażowanym zespole magazynowym
  • przyjemną i nieformalną atmosferę w pracy

Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Region

Tiel

MBO

Branża

Kwaliteit

Kontrakt stały
Pracownik tymczasowy