Technikus

Technikus

Ambíciózus vagy, jó a technikai rálátásod és ismered a gépek működését? Akkor jelentkezz, mint technikus a Tilburg régióban található álláslehetőségünkre!

Részletek

Helyszín

Tilburg

Órák száma

36 - 40 uur

iskolai végzettség

LBO
MBO
WO

Mi lesz a feladatod?

Technikusként gépek különféle szerelési és összeszerelési munkáinak elvégzéséért leszel felelős. A gyártás egy pontján állsz majd, és gondoskodsz a vázrészek és a hidraulikus alkatrészek előszereléséről. Ezenkívül vázakat, kereteket, és tengelyeket (elő) szerelsz össze. Elsősorban a műhelyben fogsz dolgozni, és munkád során darukkal és kábelekkel is kell majd foglalkoznok.

A cég

Egy nemzetközileg aktív vállalatnál fogsz dolgozni, amely különböző típusú gépeket gyárt a mezőgazdasági és termelési ipar számára. A technikus pozíció teljes munkaidős, jelenleg 2 műszakban zajlik.

Mit várunk?

Te vagy a technikus, akit keresünk:

  • Technikai háttér, szorgalom
  • Szenvedély a technika és gépek iránt, tapasztalat különböző szerszámok használatával
  • Minőség és célorientáltság, csapatjátékosság és erős kommunikációs készség

Mit ajánlunk?

Mint technikus, az alábbi juttatásokban lesz részed:

  • Kiváló fizetés, akár 15 euró/óra
  • Fizetésemelési lehetőség
  • Műszakpótlék
  • Közvetlen szerződés lehetősége
  • Lehetőség egyéni fejlődésre
  • Lehetőség különböző kurzusok követésére
  • Változatosság
  • Saját gondolatok és ötletek figyelembe vétele
  • Modern és nemzetközi környezet
  • Szorgalmas és barátságod kollégák

Szeretnél technikusként dolgozni? Akkor jelentkezz! További információt a +31737113712 telefonszámon kérhetsz.

Részletek

Helyszín

Tilburg

Órák száma

36 - 40 uur

LBO
MBO
WO

Munkakör

Szakmunka