Szerelő technikus

Szeretne valami újat kipróbálni, és nyitott a kihívásokra? Összerelő technikusokat keresünk partnerünk számára Hollandiába.

Részletek

Helyszín

Oisterwijk

Órák száma

36 - 40 uur

iskolai végzettség

LBO
MBO

A cégről

A Kubota, a Bosch Rexroth és a Comer csúcstechnológiájának valamint a folyamatos fejlesztéseknek köszönhetően  a cég a világméretű gépek piacán a lehető legnagyobb gondossággal, minőséggel és elkötelezettséggel gyártja a gépeket és tartozékokat.

Functie omschrijving

Mint összeszerelő segít a keretelemek, a hidraulikus alkatrészek, a vágó- vagy ütőgépek és a tengelyek szerelésében. A rajzokból olyan dolgokat készítenek, mint a hajtás, a tengelyek, a kabin, a vezérlőrendszerek, a motorok és a felfüggesztések. Ön felelős a saját feladatrészéért.

Functie eisen

  • Műszaki rajz olvasása
  • Tapasztalattal rendelkezik az összeszerelésben és ismeri a mechanikát / pneumatikát / hidraulikát
  • Szakmai végzettség, mechatronika, hidraulika, pneumatika, mechanika, autószerelés, autóelektronika terén
  • Önállóan vagy csapatban való munkavégzés
  • Legyen kreatív és megoldásorientált
  • Lelkesen és fejlődőképesen áll a munkához

Ha szakmai végzettsége nincs, de tapasztalata van, ne féljen jelentkezni! Szívesen várjuk pályakezdők és tapasztalt technikusok jelentkezését egyaránt!

Arbeidsvoorwaarden

  • Szálláslehetőség
  • Rugalmas beosztás
  • 2200-2800 euro közötti kezdő bruttó fizetés
  • Műszakok után járó pótlék
  • Szabadnapok évi 27 + 13 ADV
  • Túlóra lehetőség
  • Hozzájárulás a napi közlekedés költségeihez
  • Fizetés hetente vagy 4 hetente (13 havi fizetés)
  • Fejlődési és feljebb jutási lehetőség
  • Vakációpénz

Részletek

Helyszín

Oisterwijk

Órák száma

36 - 40 uur

LBO
MBO

Munkakör

Szakmunka

Foglalkoztatás

Uitzenden