Műszerész – Verhoeven

Családi vállalkozás keres gyártósorokat készítő cégükhöz műszerészeket.

Részletek

Helyszín

Oss

Órák száma

36 - 40 uur

A cégről

Partnerünk Oss-ban található, közepes méretű vállalkozás, ami a világ szinte minden pontjára szállít és készít gyártósorokat.

Mi lesz a feladatod?

A munkavállaló feladata a gyártósorok műszaki rajz alapján történő összeszerelése és felépítése. A munkavégzés átlag heti 40 óra, nappalos műszakokban. Túlóralehetőség biztosított, ennek a díja az első negyed óra utántól számítva 163%-kal kerül kifizetésre.

A munkavégzés évi akár 10-12 alkalommal más-más országokban történik, maximum 1-2 hetes idő intervallumokra.

  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasása
  • Hidraulikus szereléssel kapcsolatos tapasztalat előny
  • Rugalmasság
  • Prokativitás

Előnyök

  • Szálláslehetőség
  • Túlóra esetén 163%-os órabér
  • Versenyképes fizetés
  • Hozzájárulás a napi utazás költségeihez
  • Lendületes csapat
  • Utazási lehetőség

Részletek

Helyszín

Oss

Órák száma

36 - 40 uur

Munkakör

Szakmunka