Gépszerelő

Gépszerelő

Jó technikai rálátásod és tapasztalatod is van összeszerelésben? Akkor jelentkezz, mint gépész a Tilburg régióban található pozíciónkra!

Részletek

Helyszín

Tilburg

Órák száma

36 - 40 uur

iskolai végzettség

MBO
WO

Mi lesz a feladatod?

Mint gépszerelő, ennél a nemzetközileg is aktív cégnél a feladatod összeszerelés, szerkezetek építése és különböző részek összeállítása markolókon, targoncákon és különböző emelőgépeken. Ezen kívül időnkénti ellenőrzéseket, valamint szükséges módosításokat végzel. Ezáltal jelentős mértékben hozzájárulsz a teljes gyártási folyamathoz.

A cég

Egy vezető és nemzetközileg aktív szervezetnél fogsz dolgozni, amely egyedi gépek gyártására specializálódott. A cég 25 éve működik, és folyamatosan növekszik. És most általunk te is csatlakozhatsz! A gépszerelő munkakör teljes munkaidős pozíció, jelenleg 2 műszakban.

Mit várunk?

A gépszerelő, akit keresünk:

  • Releváns technikai háttérrel és tudással rendelkezik mechanika, pneumatika és hidraulika területén
  • Felelősség- és minőségtudatos, valamint proaktív
  • Írásban és szóban is társalgási szintű angol vagy holland nyelvtudással rendelkezik

Mit kínálunk?

Gépszerelőként amire számíthatsz:

  • Egyedülálló kereseti lehetőség, akár 15 euró/óráig
  • Műszakpótlék
  • 40 szabadnap évente
  • Közvetlen szerződés lehetősége
  • Tréning lehetősége
  • Változatosság
  • Saját hely egy nemzetközi csapatban
  • Szorgalmas és barátságos kollégák

Te vagy a gépszerelő, akit keresünk? Akkor jelentkezz! További információt a +31737113717 telefonszámon kérhetsz.

Részletek

Helyszín

Tilburg

Órák száma

36 - 40 uur

MBO
WO

Munkakör

Szakmunka