Festő

Festő

Biztos kezed van és értesz a festéshez? Akkor jelentkezz festőnek a Den Bosch régióban!

Részletek

Helyszín

Den Bosch

Órák száma

36 - 40 uur

iskolai végzettség

LBO
MBO
Voortgezet onderwijs

Mik lesznek a feladataid?

Mint festő,  partnerünk által egész Hollandia területén végzel munkát. Ugyanúgy kültéren és beltéren is. A feladatod festés, mérés és vágás. Esetekben a munkát időre kell teljesítened, viszont a minőséget ugyanolyan színvonalon várják el. Csak akkor lehetsz elégedett, ha szép munkát adsz ki a kezeid közül!

A cég

Egy festészetre szakosodott cégnél dolgozol majd Den Bosch régióban, ami szupermarketekkel foglalkozik. A munkavégzés teljes munkaidős.

Mit várunk?

  • Releváns tapasztalat, mint festő, aki mindig odafigyel az elvégzett munka minőségére
  • VCA (amennyiben nem rendelkezel vele, akkor a hajlandóság a megszerzésére) és B kategóriás jogosítvány
  • Reprezentatív megjelenés, stressztűrés és csapat központúság

Mit ajánlunk?

  • Jó fizetés, ami megfelelő tapasztalat esetén a 18 euró/órát is elérheti!
  • Utazási költségtérítés
  • Jó munkakörülmények
  • Túlóralehetőség
  • Munkaruházat
  • Céges autó
  • Kedves kollégák
  • Hosszútávú, teljes munkaidős munkahely

Részletek

Helyszín

Den Bosch

Órák száma

36 - 40 uur

LBO
MBO

Munkakör

Productieomgeving
Termelés