Összeszerelő technikus

Technikai beállítottságú vagy és egy modern környezetben szeretnél dolgozni? Akkor jelentkezz az összeszerelő technikusi pozíciónkra a Tilburg/Oisterwijk régióban!

Részletek

Helyszín

Tilburg

Órák száma

36 - 40 uur

iskolai végzettség

LBO
MBO
WO

Mi lesz a feladatod?

Mint összeszerelő technikus nagyszerű gépeken fogsz dolgozni. A gyártás egyik részénél állsz majd, ahol a vázrészek és a hidraulikus alkatrészek előszerelését kezded meg. Gondoskodsz a keretek lezárásáról valamint a tengelyek előszereléséről is. Rendszeresen végzel minőségellenőrzést, szükség esetén hozzájárulsz a karbantartáshoz. Mindig követed a legújabb irányelveket a minőség és biztonság érdekében. Új ötletekkel járulsz hozzá a folyamatok fejlesztéséhez. Tehát mindig van több, mint elég tennivaló!

A cég

Az összeszerelői munkakört mezőgazdasági és termelési gépek gyártójánál és beszállítójánál látod majd el. A Tilburg régióban található partnerünk idén ünnepli fennállásának 25. évfordulóját, és ezalatt az idő alatt nemzetközi szereplővé nőtte ki magát, amely világszerte több mint 50 országba szállítja termékeit. Partnerünk munkatársaként teljes munkaidőben, 2 műszakban dolgozol majd.

Mit várunk?

Azonnal kezdhetsz, mint összeszerelő, amennyiben:

  • Technikai végzettség és tapasztalat szerszámok használatával
  • Precíz vagy, minőségorientált és szenvedélyes, amikor új technológiák megismeréséről van szó
  • Nem okoz gondot a határidők betartása és jó kommunikációs képességekkel rendelkezel

Mit kínálunk?

Mint összeszerelő technikus, az alábbi juttatásokban lesz részed:

  • Jó fizetés, akár 15 euró/óra
  • Műszakpótlék
  • Közvetlen szerződés lehetősége
  • 40 szabadnap
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Tréning lehetősége
  • Saját pozíció egy nemzetközi cégen belül
  • Modern környezet
  • Teljes munkaidő, hosszútávő munka

Te vagy az összeszerelő technikus, akit keresünk? Akkor jelentkezz! További információt a +31737113712 telefonszámon kérhetsz.

Részletek

Helyszín

Tilburg

Órák száma

36 - 40 uur

LBO
MBO
WO

Munkakör

Szakmunka